KVALIFIKACE

"Nejcennějším učitelem je vlastní praxe a zkušenost"
book-2304388_1280.jpg
PRACOVNÍ ZKUŠENOSTIOrganizátorka víkendových pobytů a vzdělávacích seminářů,
které se týkají zdravého životního stylu a pohybu.

Spoluzakladatelka a organizátorka prvního jógového festivalu v Brně.
Významnou roli duly jsem přijala při péči a zrození prvního festivalu LYLB (Live Yoga Love Brno) se zahraniční účastí, který má tradici dodnes.
 

Organizátorka zájezdů na Srí Lanku.

Propojení jógy, cestování, potápění, relaxace na nádherné soukromé pláži.

Certifikovaný lektor Evropského centra KRANIOSAKRÁLNÍ JÓGYⓇ,

pod vedením zakladatelky KSJ - Lucie Uhlířové (Francis L. Minerve).

Metoda Kraniosakrální jógy (kranium-lebka, sakrum-kost křížová), propojuje výzkumy neurovědy a blahodárných účinků jógových pozic. Součástí lekce jsou jógové pozice, relaxace, dechové cvičení, thajské masáže a meditace. Vstupem do KSJ se používá při meditaci "klidový bod", který pomáhá uvolnit a zrelaxovat. Tato metoda je jedinečná v tom, že používá v jógových pozicích mudru "pumpování" (aktivní pohyb paží), která umí rozproudit naše lymfatické a kraniosakrální cesty a zároveň posiluje zádové svalstvo. Odkaz na ukázku Kraniosakrální jógy

 

 

Certifikovaný poradce citlivé péče pro miminka, péči před porodem a po porodu metodou ALPHA NURSINGⓇ,

pod vedením zakladatelky Alpha Nursing - Mony L. Boyesen z Dánska, nar. 1945.

Mona je výcvikovou trenérkou biodynamické psychoterapie a pracuje jako psychoterapeutka a supervizorka. Na základě svých klinických dlouholetých zkušeností vyvinula unikátní metodu prevence raných poruch vývoje zvanou Alfa nursing. Alpha nursing pomáhá rodičům porozumět svým dětem, jejich pláči, mimice a pohybům.

 

 

Intenzivní týdenní školení dynamické hatha yogy - Knoff yogaⓇ,

pod vedením zakladatelky Knoff yogy - Nicky Knoff z Austrálie, nar. 1938.

Nicky řadu let studovala v Indii u tří světově proslulých hlavních jógových učitelů, žáků zakladatele novodobé jógy Krishnamacharya - B.K.S. Iyengar, K. Pattabhi Jois., T.K.V. Desikachar (syn Krishnamacharya). Knoff yoga je moudrý, promyšlený systém hathajógy vedený dynamicky. Klade důraz zejména na anatomicky správné a precizní provádění jednotlivých pozic, zahrnuje také práci s dechem a meditaci. Obsahuje harmonickou kombinaci níže vyjmenovaných pěti tradičních prvků bez ztráty kontaktu s prastarou tradicí jogínských mudrců.

Meditace, dechová cvičení, vyvážené pozice, relaxace, filozofie (pozitivní, povzbuzující a přinášející větší pocit jistoty)

https://www.knoffyoga.com/master-teachers/)

 

 

Další vzdělání

Zdravotní tělesná výchova ve Fitness Blue gym Brno, Iyengar jóga semináře a učení v Brně, Skoliózy a problémy s páteří, Jóga pro těhotné systémem A. Smékalové, Pilates v těhotenství, Hormonální a lunární jóga, Power jóga a hatha jóga Krejčík, Fitball a overball - cvičení s míči, Cvičení s kojenci a batolaty, Jógové hrátky pro děti - Lali jóga, H. Luhanová, Pánevní dno a lumbo-levická stabilizace,Yin yoga s P. Hoenner (Francie).

 
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one