O MNĚ

53283578_1701123646655032_4288372438141501440_n.jpg


Jmenuji se Petra Netuka,

narodila jsem se ve Zlíně, žiji v Brně.

 

Mým posláním je focení, práce s lidmi, jóga, tvoření workshopů na téma zdravý životní styl. Jsem certifikovaný poradce poporodní péče a péče o miminka.

 

O LEKTORCE

 

LEKTOROVÁNÍ JÓGY jak to začalo...

 

Od dětství jsem byla velmi aktivní, a proto jsem se věnovala různým sportovním aktivitám. Ve věku 23 let se objevily první zdravotní problémy zapříčiněné fyzickým přetěžováním a posilováním. Na doporučení primáře jsem se věnovala klidnému a jemnému cvičení. Byla to jóga, o které jsem si myslela v té době, že je to velká nuda. V roce 2004 jsem objevila Iyengar jógu a postupně jsem se začala zajímat o další styly. Uvědomila jsem si, že mi tento druh cvičení přináší příjemné pocity, vyrovnanost a spokojenost. Pochopila jsem důležitost relaxace a účinku cviku. A začalo mě to velmi bavit. Na józe miluji zvědomování si svého fyzického těla, jeho zdraví a schopnosti se hýbat spontánně, bezbolestně a přirozeně. Ráda svému tělu naslouchám, tak aby jednotlivé pozice přinášely radost, pocit protažení i posílení. To vše s hravostí, zvědavostí a jemností k sobě.

 

Lekce vedu přirozenou, intuitivní a jemnou formou, v pomalém tempu. Mám ráda se v pohybu protahovat i zpevňovat, v tom je ta správná rovnováha. Každý máme v sobě přirozený instinkt poslouchat své tělo a předcházet bolesti. V každé pozici můžeme prožívat radost, když se pro ni rozhodneme. Tato emoce pomáhá tkáním, vytváří životní vitalitu a vyrovnává hladinu hormonů. Záměrem lekcí je Vás inspirovat v poznávání vlastního těla i duše.

 

Organizuji víkendové pobyty a vzdělávací semináře, které se týkají zdravého životního stylu a pohybu. Aktuální informace naleznete na facebooku Harmonie pohybu. Ráda zvu významné lektory a přednášející, kteří předávají své znalosti a zkušenosti touto cestou dál. Významnou roli duly jsem přijala při péči a zrození prvního festivalu LYLB (Live Yoga Love Brno) se zahraniční účastí, který má tradici dodnes.

 

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one